Kate Oglądaj Online Cały film


Kate online

Na ekranie Netflix dla „Kate” opis mówi „ten film jest brutalny, ekscytujący”. Ten pierwszy przymiotnik jest całkiem trafny – ten film to rzeź od ściany do ściany. Muszę jednak z całym szacunkiem nie zgodzić się z tym drugim przymiotnikiem, chyba że lubisz oglądać, jak ktoś inny gra w nie angażującą grę wideo przez prawie dwie godziny. Jeśli tego typu rzeczy cię kręcą, proszę miej to na uwadze. W nijakim postępowaniu jest cyniczna atmosfera, jakby filmowcy zakładali, że natkniesz się na „Kate” i obejrzysz go po prostu dlatego, że tam jest, a ty jesteś zbyt leniwy, by przewinąć ekran w poszukiwaniu czegoś lepszego. Wydaje się, że to uzasadnienie Netflixa dla ich średniobudżetowych aktorów i może zapewnić dużą satysfakcję, jeśli jest dobra historia przyspawana do stałych fragmentów. Ale Umair Aleem Scenariusz jest tak znajomy malowany po liczbach, że aż żałujesz, że nie obejrzałeś jednego z lepszych filmów, które zgrywa. Uważam, że Netflix ma również kilka z nich.

Ani Kate, ani Ani nie są w pełni trójwymiarowe i szczerze mówiąc, taka głębia może być prawdopodobnie zbędna dla ekscytującego wpływu początkowych scen z kopaniem tyłka w Winstead. Ale kiedy druga połowa filmu skupia się na wzajemnym przywiązaniu Kate i Ani, ten ruch nie wydaje się uzasadniony, ponieważ są tak powierzchowni. Chyba że filmowcy chcą, aby widzowie uwierzyli, że Kate i Ani są spętane przede wszystkim przez to, że są „gaijin” cudzoziemcami? Jako czynnik jednoczący jest rzadki, ale jako kolejny składnik klisz filmu „Japonia nienawidzi białych ludzi”, śledzi.

Niemniej jednak pełna energii Ani Martineau dobrze kontrastuje z ponurą Kate Winstead, a ich zaangażowanie jest kluczem do szybkiego wydobycia filmu ze wszystkich ograniczeń, które go przygniatają. Twardi złoczyńcy, którzy bezustannie gadają o honorze, są pokryci wytatuowanym japońskim pismem, dzierżą miecze samurajskie i karabiny maszynowe, a obcych nazywają „potworami” są owinięci poważną wyniosłością. Kate nadyma tych złych do tego stopnia, że ​​łatwe momenty kobiecej mocy, które zapewnia Kate i Ani, nie są skuteczną kontrą. „Już nie odwracam wzroku”, Kate dramatycznie mówi w trzecim akcie filmu, aby opisać, jak zmieniły ją ostatnie 24 godziny. Ale poza scenami walki, Kate też nie jest warta patrzenia.

1h 46m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!