SAS Zamach w Eurotunelu Oglądaj Online Cały film


SAS Zamach w Eurotunelu online

Co gorsza, dziewczyna Buckinghama ( Hannah John-Kamen ) jest w pociągu, a groźba bomby zakłóca ich plany na miły weekend w Paryżu. Czas, by jednoosobowa armia Buckinghama zabrała się za Johna McClane’a i przemykała na szczycie wagonów kolejowych, uratowała wszystkich zakładników i pobiła ogromnego poplecznika, który nie miał nic poza sprytem i pięściami.

Buckingham jest typem faceta, który ma dwa wyrazy twarzy – albo uśmiecha się, gdy strzela do ludzi, albo ciągnie twarz Joeya „zapach pierdnięcia”, gdy rozważa swój następny ruch – napisany jako komicznie pozbawiony emocji bohater dla publiczności, która prawdopodobnie tęskni wcześniej za starymi filmami o Bondzie Daniel Craig sprawił, że płakał pod prysznicem. Ogromne uznanie należy się Heughanowi (którego nazwisko często pojawia się w miksie na następny numer 007) za wyciśnięcie ze scenariusza jak największej ilości uroku i sprawienie, że Buckingham wydaje się być zabawny, nawet jeśli nie jest on zbyt odległy. interesujący.

Ruby Rose dostaje również przyzwoite przesłuchanie do lepszego filmu, kierując Lisbeth Salander z The Girl With The Dragon Tattoo, aby nadać jej typowej, uzbrojonej w broń punkowej przewagi, która prawie rekompensuje wszystkie zmrużone w zwolnionym tempie. Gdzie indziej, Serkis niezawodnie kradnie każdą scenę ze swoim szczekającym sierżantem wojskowym Schtickiem, który wydaje się dziwnie zapożyczony od tej postaci z King Kong .

2h 3m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!