Wolka Oglądaj Online Cały film


Wolka online

Wolka to produkcja polsko-islandzka, jednak występują w niej wyłącznie polscy aktorzy. To pierwszy film tego reżysera, w którym znajdziemy polską obsadę.

W filmie zobaczymy Olgę Bołądź (Botoks, Służby specjalne, Kobiety mafii, Nad życie), Annę Moskal (W głębi lasu, Ślepnąc od świateł, Prawdziwe zbrodnie, Planeta Singli), Eryka Lubosa (Drogówka, Boisko bezdomnych, Dom zły, Pod Mocnym Aniołem) i Jana Cięciarę (Rojst, Listy do M. 2, Czuwaj, Przepis na życie).

Anna (w tej roli Olga Bołądź) wkrótce wychodzi na wolność. Trzydziestolatce zostały ostatni dni odsiadki, więc najwyższy czas, by rozliczyć się z wydarzeniami z przeszłości. Kiedy tylko Anna wychodzi na wolność, zamierza odnaleźć Dorotę (Anna Moskal) – to właśnie z nią musi wyrównać rachunki. Okazuje się jednak, że sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, niż Annie się wydawało.

W ten sposób Anna trafia na Islandię, gdzie zamierza odnaleźć Dorotę. Wkrótce zyskuje zaufanie jej rodziny, jednak tylko Dorota i Anna mają świadomość, o co tak naprawdę toczy się gra. Jakie sekrety skrywa w sobie Anna? Dlaczego postanowiła odnaleźć Dorotę? Islandia wcale nie musi być dla nich bezpieczną przystanią…

1h 40m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Wolka
  • Data wydania: 28-05-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Wolka zalukaj

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!