Zwierzyna Oglądaj Online Cały film


Zwierzyna online

Thriller o grupie przyjaciół, którzy stają się zwierzyną łowną podczas wieczoru kawalerskiego.

Sami aktorzy grają bardzo dobrze napisane postacie. Oczywiście między bohaterami jest dużo historii; i okazuje się, że jest to jedna z głównych atrakcji Zwierzyna. Retrospekcje umieszczone w fabule pokazują historię. Można się jednak zastanawiać, jak skuteczne były naprawdę retrospekcje? Czy naprawdę były potrzebne?

Pomimo tego, że jest określany jako thriller, nie ma tak wielu emocji, jak można by się spodziewać po tego rodzaju filmie. W przypadku thrillera survivalowego w lesie, drastycznie przesadzonego w wielu filmach, założenie nie wydaje się tak oryginalne. Ale jeśli ci to nie przeszkadza, Prey może być przyjemniejsza niż dla niektórych.

Zakończenie może nie każdemu przypadnie do gustu, ale ogólnie rzecz biorąc, ten thriller survivalowy wystarczy, aby zapewnić rozrywkę widzom przez cały czas trwania. Każdy, kto chce filmu z dodatkową iskrą lub ekscytacją, może potrzebować szukać gdzie indziej.

1h 26m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Prey
  • Data wydania: 10-09-2021
  • Rodzaj: Thriller

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Zwierzyna zalukaj

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!