Sex/Life Oglądaj Online

Sex/Life online

„Sex/Life” , nowy serial Netflixa o niezadowoleniu z małżeństwa i monogamii, zadaje kilka ważnych pytań. Na koniec, ku zadowoleniu widza, udowodniono tylko jedno: że potrzeba ciężkiej pracy, aby wyrzucić satysfakcjonujące śmieci.

Zainspirowany książką „44 rozdziały o 4 mężczyznach” autorstwa BB Eastona i stworzoną przez Stacy Rukeyser, „Sex/Life” jest przynajmniej początkowo zorganizowana wokół dziennika prowadzonego przez Billie Connelly ( Sara Shahi ). Billie, żona i mama z przedmieścia z wykształceniem psychologicznym, jest wystarczająco zadowolona ze swojego życia i męża (Mike Vogel). Ale nie może powstrzymać się od odwrócenia w myślach doświadczeń z byłym kochankiem (Adam Demos), stałym elementem jej przeszłości, który wkracza w jej teraźniejszość; pisze o nim wszystko w swoim pamiętniku. Kiedy jej mąż znajduje te pisma, Billie wyrusza w podróż do samopoznania, która zagraża stabilności jej życia i rodziny.

47m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Zalukaj - miłego oglądania!

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Sex/Life
  • Data pierwszej emisji: 25-06-2021
  • Data końcowej emisji: 25-06-2021
  • Gatunek: Dramat, Komedia

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Sex/Life zalukaj

Życzymy miłego seansu!