Squid Game Oglądaj Online

Squid Game online

Nowa niespodzianka, hit Netflixa Squid Game, wykorzystuje ten pomysł i zamienia go w ponurą grę. Zaczyna się, gdy ktoś oferuje zdesperowanemu mężczyźnie szansę na zabawę w dziecięce gry i postawienie na wynik. W miarę narastania tej oferty okazuje się, że ponad 450 innych zdesperowanych ludzi zostało zwabionych do brutalnego konkursu na śmierć i życie, w którym grają w popularne gry z dzieciństwa, aby wygrać 45,6 miliarda koreańskich wonów, czyli około 39 milionów dolarów. Dziewięcioodcinkowy koreański dramat jest jednym z niewielu spośród wielu K-dramów amerykańskiego Netflixa, które zyskały dużą popularność i trafiły do ​​pierwszej dziesiątki serwisu.

Reżyser Hwang Dong-hyuk ( Mój ojciec , Tygiel ) podąża za tym trendem w swojej pierwszej serii dramatycznej Gra kałamarnic : Pomimo elementów fantastycznych, serial wydaje się być zaprojektowany tak, aby pokazać, że nasza obecna rzeczywistość może być równie piekielna jak każdy wyimaginowany świat.

Każdy z graczy serii ma powody, by cenić potencjalną nagrodę pieniężną przez swoje życie. Lider serialu, Seong Gi-hun (Lee Jung-jae), jest winien fortunę rekinom pożyczkowym i dwa razy więcej bankowi, ale chce zaopiekować się starszą matką i 10-letnią córką. Jego przyjaciel z dzieciństwa, bankier inwestycyjny Cho Sang-woo (Park Hae-soo), kradł pieniądze swoim klientom. Kang Sae-byeok (Jung Ho-yeon) jest północnokoreańską uciekinierką, która potrzebuje domu, by wydostać swojego brata z sierocińca. Reszta obsady to oczywiście dobrzy ludzie i antagoniści, ale wszyscy mają wystarczająco przekonującą historię, aby wyjaśnić, dlaczego w ogóle dali się zwabić do Gry.

54m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Zalukaj - miłego oglądania!

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: 오징어 게임
  • Data pierwszej emisji: 17-09-2021
  • Data końcowej emisji: 17-09-2021
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Dramat, Tajemnica

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Squid Game zalukaj

Życzymy miłego seansu!