A gdyby…? Oglądaj Online

A gdyby…? online

Animowany serial internetowy na podstawie serii komiksów Marvel Comics o tej samej nazwie. Jest to czwarty serial Fazy czwartej MCU. Przedstawia on alternatywne przebiegi wydarzeń ukazanych w filmach Marvel Cinematic Universe. Każdy odcinek bada kluczowy moment z Marvel Cinematic Universe i odwraca go do góry nogami, prowadząc publiczność na niezbadane terytorium.

Tutaj musimy dowiedzieć się, co by się stało, gdyby Ultron złapał ciało z vibranium, które dla niego zrobił w Avengers: Age of Ultron, zamiast stracić je na rzecz stworzenia Visiona, i okazuje się, że Avengers uratowali więcej niż to świat, kiedy z powodzeniem ukończyli tę misję w ciągu dnia.

Teraz, jeśli jesteś tu regularnie i często czytasz nasz tygodnik What If…? recenzje, być może już wiesz, że mają nieco unikalny format – więcej podziału, który mamy nadzieję zadowoli zagorzałych fanów Marvela , ale nadal pomoże ci, którzy są mniej zaznajomieni z MCU, przyspieszyć.

34m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Zalukaj - miłego oglądania!

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: What If...?
  • Data pierwszej emisji: 11-08-2021
  • Data końcowej emisji: 29-09-2021
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Animacja, Sci-Fi & Fantasy

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
A gdyby…? zalukaj

Życzymy miłego seansu!