Alltube

Serwis Alltube nie działa, więc zapraszamy do Nas

Poradnik jak oglądać u nas filmy?

Zapraszamy do Zalukaj

Alltube upadło, zapraszamy do Zalukaj

Przesyłanie strumieniowe multimediów alltube to technologia, która została znacznie wzmocniona przez ograniczoną przepustowość w sieci, ale która zaczyna się na urządzeniu lokalnym: w gruncie rzeczy jedyną rzeczą, która ma znaczenie, jest to, że plik audio lub wideo z odtwarzacza (klient przesyłania strumieniowego alltube tv, renderer) nie jest w pełni załadowany, ale dociera tam w ciągłym przepływie małych pakietów danych. Ma to tę decydującą zaletę, że odtwarzanie może rozpocząć się natychmiast, nawet przy zazwyczaj bardzo dużej ilości danych. Filmy z sieci lub filmy na żądanie nie mogą być realizowane w żaden inny sposób przy ograniczonej przepustowości. Ponadto takie przesyłanie strumieniowe alltube zapewnia w praktyce (ale nie w zasadzie) internetowym sklepom wideo, na przykład, że urządzenie klienckie otrzymuje tylko niektóre tymczasowe dane, ale nie cały obiekt multimedialny.

Do tej pory zasada strumieniowania multimediów alltube nie wymagała od użytkownika żadnej wiedzy: urządzenia lub odtwarzacze programowe po prostu ją opanowują, a podczas strumieniowania alltube w sieci lokalnej lub w Internecie, tylko sprzęt musi być odpowiedni i umożliwiać niezbędne przepustowość: do 50 Mbit/s wymagane alltube strumieniowe bity z filmami Blu-ray, przy jakości Divx do HD wymagania wahają się od 3 do 30 Mbit/s. Strumienie audio wymagają tylko pakietów strumieniowych w zakresie kbitów i nigdzie nie stanowią przeszkody.

Serwery strumieniowe alltube tv

Klasyczne wersje sieciowe są wystarczające do strumieniowego przesyłania multimediów w sieci domowej – przynajmniej tak długo, jak tylko inteligentne urządzenia, takie jak komputery PC lub tablety, są używane jako klienci. Jednak udziały na poziomie plików i folderów wymagają praw dostępu i haseł. W tym momencie serwery UPnP / DLNA są łatwiejsze w utrzymaniu: wszystkie media są dostępne bez uwierzytelniania, ponieważ UPnP umożliwia tylko odtwarzanie, ale nie ma dostępu na poziomie pliku (kopiowanie, zmiana, usuwanie). Inną ważną zaletą serwera UPnP jest to, że w grę wchodzą klienci, tacy jak inteligentne telewizory lub amplitunery AV, które nie mogą nic zrobić z udostępnianiem sieci na poziomie plików. Trzecią zaletą jest przygotowanie plików multimedialnych w wygodnych kategoriach, takich jak „tytuł”, „album” czy rok wydania.

Życzymy miłego seansu!