Wesele Oglądaj Online Cały film


Wesele online

Ba, zobaczymy tu nawet te same przaśne zabawy weselne, a z głośników dobiegnie nas melodia Białego misia. „Wesele” z 2004 roku miało jednak swój urok i było pewnym novum w polskiej kinematografi. Nowy film jest już powtarzalny. To przetwarzanie znanych nam motywów i zajeżdżanie na śmierć ogranych szlagierów kina Smarzowskiego. Jest wódka, jest siekiera, jest polskie krętactwo – nie ma świeżości, oryginalności, ani pomysłu jak to zgrabnie połączyć w jedną opowieść.

Smarzowski tak usilnie stara się wywołać w nas kaca, że odbija mu się to czkawką. Rozlicza się z naszą historią, ale nie ma do dodania nic, co by już nie zostało powiedziane, chociażby w „Pokłosiu”. „Wesele” okazuje się więc filmem niespełnionych ambicji, które utykają w sferze pustych pretensji. Tyle tu głębi, co w nowych lekturach szkolnych. Miała być bomba, a wyszedł niewypał, przez co kino opuszcza się tyleż skonfundowanym, co zmęczonym.

2h 15m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Wesele
  • Data wydania: 08-10-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Wesele zalukaj

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!