Wtargnięcie Oglądaj Online Cały film


Wtargnięcie online

Fabuła wkracza w ruch, gdy pewnej nocy włamują się do ich domu, gdy są na randce. Widoczne stają się czerwone flagi. Na początek, mimo wydania milionów dolarów na dom, Henry zaniedbał instalację systemu alarmowego. Co ciekawsze, Meera nie zadała sobie trudu, by zapytać go dlaczego.

To coś więcej niż thriller o inwazji na dom, Intrusion to w rzeczywistości dramat o związku ukrytym za kominiarką. Włamanie następuje na początku, ale efekt domina, który ma na 12-letnie małżeństwo pary, jest odczuwalny przez resztę filmu.

Dlaczego Meera nigdy nie zapytała Henry’ego, skąd pochodzą ich pieniądze? Dlaczego po prostu założyła, że ​​dobrze sobie radził? Intruzja stawia kilka bardzo istotnych pytań dotyczących długotrwałych związków i roli, jaką niektóre kobiety automatycznie w nich przyjmują, ale zostaje dramatycznie zboczona w połowie, gdy wątek zaginionej osoby zostaje wstawiony do dramatu, całkowicie z powodów fabuły.

1h 33m 2021
Lubisz Zalukaj? Polub nas na FB

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Intrusion
  • Data wydania: 22-09-2021
  • Rodzaj: Thriller

  • Zalukaj, Online, Cały film, Alltube, 1080p, Full HD, Napisy PL, Pobierz, Torrenty, Chomikuj, Lektor PL, Ekino, Cda, Download, Filman, Vider, Netflix
Wtargnięcie zalukaj

Zalukaj - miłego oglądania!

Życzymy miłego seansu!